Zákazkové značenie nástrojov pre dentálnú hygienu

Novy-projekt-38-e1668611517751.jpg

Zákazkové značenie nástrojov pre dentálnú hygienu

Ak na ivestíciu do laserovej technológie nemáte peňažné prostriedky, ponúkame vám službu zákazkového značenia. Tak ako to robí dlhé roky aj MK Dent. Spolupráca začala nevinne pár kusami nástrojov a momentálne zákazkovo značíme pravidelne každý mesiac. Spoluprácu si nevieme vynachváliť, za tie roky už presne vieme kde a ako čo označiť.


AKÝM LASEROM ZÁKAZKOVO ZNAČÍME NÁSTROJE?

Vzhľadom k tomu, že väčšina popisovaných dielov (nástrojov) je z chirurgickej ocele, používame vláknový laser AIO. Jedná sa o najmenší vláknový laser na svete, ktorý disponuje výkonom klasického konvenčného vláknového lasera. Tento typ lasera sa nám osvedčil aj na značenie plastov, ktoré sú najčastejšie v odvetví stomatologie PC (polykarbonát). Výkonový rozsah tejto kategórie laserov je 20W, 30W a 50W. Na produkty do stomatológie používame jedine 20W s optikou F254 (značiace pole 170 x 170 mm).


AKO DLHO TRVÁ ZNAČENIE?

Značíme vždy logo a v niektorých prípadoch sériové čísla alebo kódy. Vzhľadom k veľkosti loga (ca 3 mm) alebo textu je objekt vyznačený za menej ako 2 sekundy. Tento popis je trvalý, nezmazateľný, odolá dezinfekcii  a je sterilizovateľný v autokláve alebo teplovzdušnom sterilizátore. Výsledný popis značenia je povrchový a nezasahuje do materiálu. Takýto typ značenia je v stomatológií nutný, inak by sa na hrubom povrchu značenia usádzalo viac baktérií.


AKÝ NAJMENŠÍ TEXT ALEBO LOGO DOKÁŽEME VYZNAČIŤ?

Tento typ otázky dostávame často. Priemer lúča je v závislosti na použitej čočke okolo 0,1 mm. To znamená, že najmenší znak môže byť veľký ca 0,5 mm. Druhá vec je, či to ľudské oko rozpozná. Najviac sa nám osvedčila veľkost loga a textu 3 mm na chirurgickej oceli. U iných materiálov to môže byť iné.
AKÁ JE CENA ZA ZÁKAZKOVÉ ZNAČENIE?

Cenu za kus alebo celú sériu stanovujeme induviduálne podľa počtu kusov, opakovateľnosti značenie a doby značenia.

AKÝ JE DODACÍ TERMÍN?

Dodacie termíny sú závislé na počte kusov. Snažíme sa vždy dokončiť zákazkové značenie do jednoho alebo dvoch dní. V niektorých prípadoch je možné počkať na označené diely na mieste.


DÁVA VÁM ZÁKAZKOVÉ ZNAČENIE VÝZNAM?

Ak Vás zákazkové značenie zaujalo, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo cez mail info@gtmark.sk.

ČO VŠETKO POTREBUJEME K ZÁKAZKOVÉMU ZNAČENIU?

Základom je, aby ste dodali diely na značenie. Potom potrebujeme vedieť čo a kam chcete značiť. Musíte mať premyslený obsah textu, veľkosť textu, použitý font písma. Podporujeme formáty loga: CDR, PDF, DWG, DXF, JPG, IGES, STEP a podobne. V prípade, že presne neviete, čo a ako kam chcete vyznačiť, pomôžeme Vám a premyslíme to spolu.