Značiace technológie


Mikroúderové, rycie a vyškrabávacie sytémy

Mikroúdery, mikrobodom pneumatické i elektromagnetické. Jednohrotové i viac hrotové. Ručné, stojanové i k integrácii. V základnej ponuke cez dvadsať mikroúderových, mikrobodových, vyškrabávacích a rycích systémov.
Zobraziť

Raziacej úderový stroje stojanové a pre integráciu, odvaľovacie stroje.

Raziace úderovej stroje, valce, malé lisy, odvaľovacie stroje, stroje pre tepelné značenie. Viac ako 50-ročné skúsenosti výrobcu zaručujú vysokú kvalitu produktov za ceny mnohokrát prijateľnejšie ako u konkurencie.
Zobraziť

Ručné razidlá, razníky, držiaky znakov, číslovačky a príslušenstvo

Ručné razníky, držiaky (nosiče znakov), číslovačky, jamkáre, výroba špeciálnych znakov, razníkov a razidiel. Všetko príslušenstvo ku všetkým ponúkaným strojom. Cez tisíc položiek skladom.
Zobraziť

Popisovacie a gravírovacie laserové systémy

Popisovacie a gravírovacie lasery, priemyselné prevedenie. Pracovisko aj verzie k integrácii do výrobných liniek .. Vanadové lasery, vláknové lasery, zelené lasery, UV lasery i CO2 lasery. Vyrobíme laser podľa Vašich požiadaviek.
Zobraziť

Ukážky značenia rôznych dielov a výrobkov rôznymi technológiami

Zákazkové značenie dielov laserom aj mikroúder. Označíme ľubovoľné množstvo dielov. Cena popisu je kalkulovaná individuálne v závislosti na veľkosti popisu a množstvo dielov.
Zobraziť

KONTAKTUJTE NÁS A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Hľadáte spoľahlivú spoločnosť pre značenie Vašich dielov ?