Zákazkové značenie

Mikroúderové, mikrobodovej, rycie a vyškrabávacie systémy TELESIS Technologies Inc.

Ak pre vás investície do značiaceho stroja nie je efektívne, ponúkame Vám zákazkové značenie Vašich produktov. Na zákazku označíme ľubovoľne veľké série výrobkov a dielov. Ponúkame možnosť ako laserového zákazkového značenia, mikroúderového , tepelného. Naše systémy umožňujú značiť alfanumerické znaky ľubovoľných tvarov, fontov, logá, čiarové kódy, kódy Datamatrix, loga podľa predlohy pod. Cena zákazky je kalkulovaná vždy individuálna podľa množstva dielov či veľkosti popisu.


Značenie laserom:

Laserový lúč pri kontakte s materiálom menia povrchové vlastnosti hmoty a dochádza k vytvoreniu kontrastného značenie. Laserom možno označovať materiály: kalená, nekalená a zušľachtená oceľ, liatina, titán, mosadz, bronz, hliník a jeho zliatiny vrátane eloxovaných povrchov, spekaný karbid, zlato, striebro, plasty, viacvrstvové a pigmentové plasty, guma, samolepiaca fólia, výrobky s povrchovou úpravou, drevo, sklo, papier … ostatné netradičné materiály je potrebné vyskúšať.


Značenie mikroúder:

Značiace železný, karbidový, či diamantový hrot vyráža pomocou mikroúderov jednotlivé body jeden vedľa druhého a tým vytvára písmená, číslice, logá, 2D-kódy. Pohyb hrotu vo značiacim okne je riadený pomocou riadiacej jednotky (kontrolerom) alebo prídavným PC. Značený povrch môže byť rovný, zakrivený do nerovnosti 10mm, je možné značiť aj po obvode pomocou prídavnej osi. Hĺbka značenie je cca 0,01 do 0,5mm u štandardných typov.

Mikroúder možno značiť materiály: kalená, nekalená a zušľachtená oceľ (do tvrdosti 67HRC), liatina, titán, mosadz, bronz, hliník a jeho zliatiny vrátane eloxovaných povrchov, spekaný karbid, zlato, striebro, plasty, viacvrstvové a pigmentové plasty, guma, samolepiaca fólie, výrobky s povrchovými úpravami, drevo … ostatné netradičné materiály je potrebné vyskúšať.


KONTAKTUJTE NÁS A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Hľadáte spoľahlivú spoločnosť pre značenie Vašich dielov ?