Zákazkové značenie

Ak pre vás investícia do značiaceho stroja nie je efektívna, ponúkame Vám zákazkové značenie Vašich produktov. Na zákazku označíme ľubovoľne veľké série výrobkov a dielov. Ponúkame možnosť ako laserového zákazkového, mikroúderového a tepelného značenia. Naše systémy umožňujú značiť alfanumerické znaky ľubovoľných tvarov, fontov, logá, čiarové kódy, kódy Datamatrix, loga podľa predlohy podobne. Cena zákazky je kalkulovaná vždy individuálne podľa množstva dielov či veľkosti popisu.


Značenie laserom:

Laserový lúč pri kontakte s materiálom mení povrchové vlastnosti hmoty a dochádza k vytvoreniu kontrastného značenia. Laserom možno označovať materiály: kalené, nekalené a zušľachtenú oceľ, liatinu, titán, mosadz, bronz, hliník a jeho zliatiny vrátane eloxovaných povrchov, spekaný karbid, zlato, striebro, plasty, viacvrstvové a pigmentové plasty, gumu, samolepiace fólie, výrobky s povrchovou úpravou, drevo, sklo a papier. Ostatné netradičné materiály je potrebné vyskúšať.


Značenie mikroúderom:

Železný, karbidový, či diamantový hrot vyráža pomocou mikroúderov jednotlivé body jeden vedľa druhého a tým vytvára písmená, číslice, logá, 2D-kódy. Pohyb hrotu v značiacom okne je riadený pomocou riadiacej jednotky (kontrolerom) alebo prídavným PC. Značený povrch môže byť rovný, zakrivený. Taktiež je možné značiť aj po obvode pomocou prídavnej osi. Hĺbka značenie je cca 0,01 do 0,5mm u štandardných typov materiálov.

Mikroúderom možno značiť materiály: kalené, nekalené, zušľachtenú oceľ (do tvrdosti 67HRC), liatinu, titán, mosadz, bronz, hliník a jeho zliatiny vrátane eloxovaných povrchov, spekaný karbid, zlato, striebro, plasty, viacvrstvové a pigmentové plasty, gumu, samolepiace fólie, výrobky s povrchovými úpravami a drevo. Ostatné netradičné materiály je potrebné vyskúšať.

KONTAKTUJTE NÁS A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Neviete si rady s výberom vhodnej technológie? Kontaktujte nás.