Odsávače BOFA

Odsávacie systémy BOFA pre laserové systémy. Odsávanie splodín pri značení alebo gravírovaní laserom má dva hlavné aspekty. Hlavný dôvodom použitia odsávania je odsávanie splodín zdraviu škodlivých ale taktiež zaistenie čistý pracovný priestor a hlavne optiku lasera. Odsávače BOFA sú navrhnuté, aby presne splňovali všetky požiadavky na prácu s modernými laserovými technológiami.

Aplikácie:

  • hlboké značenie (gravírovanie)
  • značenie kovov
  • značenie plastov
  • značenie organických materiálov
  • laserové rezanie
  • laserové čistenie povrchu

Servis a technická podpora:

Na všetky dodávané odsávacie zariadenia zabezpečujeme technickú podporu, servis a spotrebné diely(filtre).


BOFA AD Access

Odsávač BOFA AD Access určený na odsávanie a filtráciu splodín značenia za účelom zachovania bezpečných pracovných podmienok obsluhy a kvality produktu. AD Access kombinuje nízku cenu s výkonom, ktorý odpovedá nízkej pracovnej záťaži. Štandardne je súčasťou dodávky indikátor stavu filtrov a trojstupňová filtrácia: predfilter DeepPleat, HEPA a chemická časť. Airflow: 180m3 za hodinu.


BOFA AD Nano

Odsávač AD Nano určený na odsávanie a filtráciu laserových splodín pre ľahké až stredne náročné aplikácie značenia. Jednotka AD Nano určená ako kompaktný systém odsávania pre priemyselné prostredie v malom merítku. Technológia DUO s reverzným prietokom vzduchu a DeepPleat zvyšuje výkon filtrov a zabezpečuje dlhšiu životnosť filtrov. Airflow: 170m3 za hodinu.


BOFA AD Oracle SA iQ

Technologicky najpokročilejší kompaktný laserový odsávač BOFA. Oracle SA iQ bol vylepšený o operačný systém BOQ iQ, RFA a ACF technológie a má integrovaný jedinečné funkcie. Operačný systém iQ funguje na viac úrovnich, z ktorých je možné čerpať spätně informácie o splodinách značenia. Systém disponuje reguláciou výkonu na tele jednotky. Airflow: 380m3 za hodinu.KONTAKTUJTE NÁS A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

Hľadáte spoľahlivú spoločnosť pre značenie Vašich dielov ?