Tepelné značiace stroje

Tepelné raziace stroje

slúžia k tepelnému razeniu do dreva, plastov. Razenie môže byť transparentné alebo cez farebnú pásku. Väčšinou slúži na potlač reklamných predmetov – diáre, notesy, kalendáre a pod. .MB20E


Ak potrebujete dodať hotové riešenie, ponúkame tepelné stroje v stojanové verzii. Stroj MB20E obsahuje stojan, základňu, vykurovaciu hlavu s termostatom a podávač pásky s odvíjacím zariadením. Teplota je nastaviteľná podľa priania až do výšky 500 ° C. Prítlak je spúšťaný ručne, pomocou ovládacej páky.

Je to jednoduchý stroj pre značenie jednotlivých dielov. Vhodný pre značenie loga, alebo iného grafického prvku. Z dôvodu vysokej teploty nie je príliš vhodný pre značenie s častou zmenou značeného textu.

Dodávame aj špeciálne razníky alebo razidlá pre tepelné značenie, ktoré sú vyrobené z mosadze. Ako štandard sa dodávajú razníky s povrchovou úpravou poniklovanie vo veľkostiach 1 – 5 mm as plochým gravírovaním.

Nastaviteľný prítlak: manuálna

Hmotnosť 38,5 kg

Rozmer dosky stola: 162 x 162 mm

Upínací otvor (priemer): Ø 27 mm

Veľkosť T-drážok (din 650): 10 mm

Svetlá výška s vykurovacou hlavou (max.): 275 mm

Svetlá výška bez vykurovacej hlavy (max.): 385 mm

Zdvih úderníka naprázdno: 65 mm

Pracovný zdvih: 65 mm

MB21EU


Jednotka pre integráciu

Ideálne riešenie pre konštrukciu samostatného značiaceho pracoviska alebo pre integráciu stroja do výrobnej linky či jednoúčelového stroja. Typickým príkladom použitia je značenie kože, dreva, plastov, kartónov a pod.

Možno použiť aj farebnú pásku, ktorá je osadená na navíjacom zariadení. Stroje ponúkame vrátane príslušenstva ako sú razníky pre horúcu razbu, špeciálne držiaky znakov pre tepelné značenie a ďalšie.

Nastaviteľný prítlak: 180 kg

Hmotnosť: 27,6 kg

Upínací otvor (priemer): 27 mm

Pracovný zdvih: 67 mm

Spotreba vzduchu na 1 úder: 2,3 l